Ballina Etiketimet MALISHEVA

Etiketim: MALISHEVA

Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së, Muj Berisha nga Gurbardhi i Malishevës

Mbrëmë, ka ndërruar jetë Muj Berisha nga fshati Gurbardh i Malishevës, njofton Malisheva Magazine. Muj Berisha ishte pjesëtar i...

Inspektori i Malishevës mbulohet me para, thotë se janë letër |VIDEO

Një zyrtar i Komunës së Malishevës është parë duke festuar me një grumbull parash afër vetes. Në një video të shpërndarë në Facebook, zyrtari shihet...

Inspektorati komunal largon pikën e një lotarie brenda hapësirave të postës

Inspektorët komunal të Malishevës, sot kanë larguar një pikë të shitjes së një lotarie, e cila ishte duke funksionuar brenda hapësirave të Postës së...

Malisheva ndër komunat më të sigurta në vend

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi (KKSB) në Malishevë, duke u bazuar në raportet e sigurisë së përgjithshme, Komunën e Malishevës, e ka vlerësuar...

Malisheva s’ka të ndalur

Malisheva e ka shkatërruar skuadrën Dushkajës në kuadër të Ligës së Dytë. Liga Dytë këtë vit është duke u “dominuar” nga malishevasit. Malisheva që është edhe...

Malisheva kërkon fitore në nismë të kapitullit të ri

Malisheva kërkon përkrahje sa më të madhe nga adhuruesit e saj. Pas fitorës së madhe ndaj Rahovecit, gjasat për malishevasit janë bërë...

Malisheva e fton për vizitë zyrtare kryetarin e FFK-së, Agim Ademin

Zyrtarët e Federatës së Futbollit të Kosovës, përkatësisht të Ligës Rajonale në Futboll, për rajonin e Gjakovës, Luan Vokshi, kryetar dhe Fisnik Halilosmani, sekretar,...

Begaj tregon se a është e rrezikuar Malisheva nga rriqrat

Kryetari i komunës së Malishevës, Ragip Begaj, ka thënë se qytetarët e kësaj komune këtë vit janë më pak të rrezikuar nga rriqrat pasi...

Malisheva kujton masakrën te Vrella e Mëhillit, flasin të mbijetuarit

26 vjeçarja, Agnesa Paçarizi po jeton me mallin për ta njohur babanë e saj, që pak e mban mend.

FFK publikon renditjen e re, ja në cilën pozitë gjendet Malisheva!

Ekipi i futbollit “UV Malisheva”, dje ka fituar derbin në ligën e dytë të Kosovës në futboll dhe me këtë fitore renditet...
- Advertisement -

TË REJAT