MAGAZINE

Ballina MAGAZINE

E pabesueshme, ja çfarë bëjnë këngëtarët shqiptarë në aeroplan (Foto)

Angazhimet e shumta në karrierë japin rezultatin e duhur. Këngëtarët shqiptarë jo gjithmonë janë në formë e disponim të mirë, shkruan Indeksonline. Flori Mumajesi, Bruno, Vik...

Mësohet arsyeja e shoqërimit në polici të aktorit Mensur Safqiu

Aktori Mensur Safqiu është shoqëruar në polici gjatë mëngjesit të sotëm. Mësohet se Safqiu është shoqëruar nën arsyetimin se banorët janë ankuar pasi që ai...

Rripi që i mundëson Encës ta holloj belin dhe trupi t’i duket bombastik

Enca Haxhia njihet për linjat e saj bombastike trupore. Por fatin ta shihni të tillë e keni vetëm nëpër fotografi, pasi jashtë kornizave të tyre...

A e njihni motrën bukuroshe të Leonora Jakupit? (Foto)

Leonora Jakupi është njëra nga femrat më hot në skenën muzikore. Pa dyshim se në secilen...

Mbaron koncerti i suksesshëm i artistes Ora në Tiranë, Rita: Ju dukeni të gjithë...

Ka përfunduar koncerti spektakolar i artistes shqiptare me famë botërore, Rita Ora në Tiranë. Ajo ka performuar para publikut shqiptar në sheshin “Skënderbej” disa nga...

​Rita Ora këndon në Tiranë

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora sonte mban koncert në Tiranë. Ka pranuar të rikthehet në kryeqytetin shqiptar pas 6 vitesh. Pas koncertit madhështor që...

Frizeri nga Malisheva që po ndjek trendet botërore (Foto)

Sukseset e kosovarëve këtë vit po shënohen nëpër të gjitha fushat. Ndërsa, e tillë po konsiderohet edhe për frizerin malishevas, Bessi Hair. E njohin shumë, jo...

Kënga zyrtare e Botërorit që do ta interpretojë Era tani edhe në Youtube

Kënga zyrtare e Kupës së Botës Rusia 2018, e cila do të interpretohet nga këngëtarja kosovare Era Istrefi në një duet me Will Smith...

Djali i deputetit Haxhi Shala i njejt si babai (Foto)

Deputeti i Nismës për Kosovën, Haxhi Shala, këto ditë ka qenë emër mjaft i përfolur për një aferë dashurie më një femër në Gjermani. Duket...

Nexhmije Pagarusha në moshën 85 vjeçare publikon këngë dhe videoklip (Video)

Bilbili i Kosovës Nexhmije Pagarusha, pavarësisht moshës së shtyrë nuk po e braktis muzikën. Ajo sot ka publikuar këngën e re bashkë me videoklip, shkruan...

LAJMET E FUNDIT