Ballina Autorët Postime nga Malisheva Magazine

Malisheva Magazine

3600 POSTIME 0 KOMENTET

3 veturat më të mira për rrugë të gjata (Foto)

Kur planifikoni të bëni udhëtime të gjata, gjithnjë e dini që do të mbeteni për shumë kohë ulur para timonit në veturë. Prandaj, është...

Mbani afër vetës, macet mund të shërojnë shumë sëmundje (Foto)

Për kundër asaj që njerëzit mendojnë për macet, ato kanë një aurë pozitive. Edhe pse ato duken shumë vetjake, macet janë në gjendje t’i...

Iphone X shkak për uljen e aksioneve të Apple

Aksionet e kompanisë Apple kanë shënuar rënie, si pasojë e shqetësimeve që kanë shfaqur investitorët, për atë se si konsumatorët do ta pranojnë daljen...

Djalin në foto nëna donte ta abortonte për shkak të kushteve...

Jo të gjithë lindin të pasur e të suksesshëm! Këtë fat e ka pasur edhe nëna e futbollistit të madh Cristiano Ronaldos, e cila...

Dëshpëron Skënderbeu, humbet ndaj Dinamo Kiev

Skënderbeu i Korçës e ka pësuar humbje 3-1 ndaj Dinamo Kievit, në takimin që është zhvilluar në Kiev në kuadër të fazës së grupeve...

Ministri i ri premton se veteranët do t’i marrin paratë që...

Ministri i Financave, Bedri Hamza, në Zona e Debatit në Klan Kosova, ka premtuar se kategoritë e dala nga lufta do t’i marrin të...

Dënohet me burg grabitësi i çantës

Me tre vjet e gjashtë muaj burgim dhe 1.000 euro gjobë është dënuar Milaim Canolli nga Gjykata e Prishtinës. Canolli akuzohej për grabitjen e çantës...

Thaçi pret nesër në takim Haradinajn dhe Veselin

Zyra e presidentit të vendit ka bërë të ditur se nesër, në orën 09:30, presidenti Hashim Thaçi, pret kryetarin e Kuvendit, Kadri Veselin. Ndërsa, në...

Zbulohet strategjia e Brukselit: Juncker e ka caktuar afatin për anëtarësimin...

Kryetari i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker, i ka dërguar një “Letër qëllimi” kreut të Parlamentit Evropian dhe atij të Këshillit të Bashkimit Evropian, duke...

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
- Advertisement -

TË REJAT