Ballina KOMUNA Pritje e jashtëzakonshme për Fetah Rudin, merr mbështetje të madhe në Lumishtë

Pritje e jashtëzakonshme për Fetah Rudin, merr mbështetje të madhe në Lumishtë

1187

Në Lumishtë të Malishevës mbrëmë i është bërë pritje madhështore kandidatit për deputet nga LDK-ja, Fetah Rudi.

Rudi nga Lumishta mori një mbështetje të fuqishme, përcjell “Malisheva Magazine”.

Ja shkrimi i tij:

Mbreme ne nendegen e Lumishtes morem perkrahjen e fuqishme per fitoren e madhe te LDK-se dhe Vjosa Osmanit per kryeministre. Poashtu mbeshtetje e fuqishme iu dha edhe kandidatit per deputet, Fetah Rudit. Prezent ne kete takim ishte kryetari i deges se LDK-se ne Malisheve, Bajrush Hoti me strukturat e deges, si dhe dy koleget kandidat per deputet, Avdullah Hoti dhe Driton Selmanaj.