Ballina KOMUNA Ky është 28 vjeçari që vdiq në aksidentin e sotëm në rrugën...

Ky është 28 vjeçari që vdiq në aksidentin e sotëm në rrugën Malishevë-Rahovec

504

Në mëngjesin e sotëm rreth orës 06:00, ka ndodhur një aksident i rëndë nga i cili ka mbetur i vdekur një person dhe shumë të lënduar.

Rasti ka ndodhur në mes të fshatrave Astrazub dhe Dragobil.

Këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësi Albin Sahatqija, teksa ka bërë të ditur edhe vdekjen e personit.

E personi që humni jetën në këtë aksidet është Egzon Bytyqi nga fshati Shkozë.

Vdekjen e kanë konfirmuar edhe nga një faqe e fshatit, të cilët bën të ditur se i ndjeri do të varroset sot në orën 14:00.

Ndryshe, Egzoni ishte vetëm 28 vjeçar dhe ishte i afërm me një ish-deputete të Kuvendit të Kosovës.