Ballina M'THE T'THASH A ka operacione plastike Learta Jakupi, tregon ajo vetë

A ka operacione plastike Learta Jakupi, tregon ajo vetë

49

Learta Jakupi, bashkëshortja e djalit të Shyhrete Behlulit, Kushtrimit, është pyetur nga ndjekësit e saj nëse ka ndërhyrje kirurgjike.

Përmes opsionit pyetje/përgjigje, ajo tregoi shumë gjëra mes tyre edhe që nuk ka bërë asnjë operacion plastik.

Përveç kësaj, për ata që nuk e dinë, ajo është 25 vjeçare dhe tha se një fëmijë të dytë do ta bëjë kur të rritet pak Matini – djali i saj.

Poashtu, Learta u pyet edhe për muzikën.

Fansat ishin të interesuar për një duet me kunatën e saj Engjëllushë dhe Learta la të kuptohej se diçka e tillë mund të vijë së shpejti.