Ballina M'THE T'THASH “Krejt i humbur”, kënga më e re nga Mentor Mazreku

“Krejt i humbur”, kënga më e re nga Mentor Mazreku

507

Këngëtari i Mentor Mazreku, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“Krejt i humbur” mban titullin kënga e tij e re, e cila është e zhanrit baladë.

Muzika dhe teksti janë punuar nga vet këngëtari, gjersa producent i këngës është Gëzim Lazri nga Diverse Music.

“Krejt i humbur” vjen në kanalin YouTube edhe me një klip mjaft të veçantë, i cili i përshtatet tematikës së këngës.

Ana vizuale i është besuar produksionit Retina.