Ballina SPORT Tjetër fitore e madhe e Malishevës

Tjetër fitore e madhe e Malishevës

354

Malisheva, ka shënuar fitoren e radhës, raporton Malisheva Magazine.

Djelmoshat malishevas kanë arritur të shënojn edhe një fitore të madhe. Kësaj radhe ata mposhtën Pashtrikun me rezultatin 6:0.

Golat në këtë takim u shënuan nga Edonis Krasniqi (9’),(38’),(85’), Nikoll Dushi (33’), dhe Liman Morina (55’),(78’).

Me këtë fitore Malisheva rënditet në pozitën e parë, me 6 pikë më shumë se vendi i dytë. /Malisheva Magazine