Ballina M'THE T'THASH Zbulohet edhe titulli i këngës së Erës me Norën

Zbulohet edhe titulli i këngës së Erës me Norën

117

Era dhe Nora Istrefi po sjellin më në fund bashkëpunimin e tyre.

Këto ditë është zbuluar se kënga bashkëpunim e motrave Istrefi do të publikohet më datën 19 prill.

Ndërsa tani Era ka postuar një foto interesante të saj me Norën, me të cilën edhe ka treguar titullin e këngës.

‘Nuk e di’ do të mbajë emrin kënga e shumëpritur e motrave, të cilat tash e sa kohë po e paralajmërojnë.