Ballina M'THE T'THASH Valza Zhegrova dhe Zaza vijnë me këngën e re “Luje Baby”

Valza Zhegrova dhe Zaza vijnë me këngën e re “Luje Baby”

104

Këngëtarja e njohur shqiptare, Valza Zhegrova ka sjell këngën e re në bashkëpunim me Zaza.

“Luje Baby”, titullohet kënga e re e artistëve të cilës ia kanë bashkangjitur edhe videoklipin atraktiv e të veçantë.

Tekstin e këngës e kanë shkruar BimBimma dhe Zaza kurse për muzikën dhe producimin është përkujdesur Mixey.Për këtë projekt, Valza ka folur edhe në emisionin “Mirage”, duke dhënë detaje më të hollësishme.