Ballina M'THE T'THASH Tringa Kay dhe Dakilla publikojn këngën ‘Lek bojna na’

Tringa Kay dhe Dakilla publikojn këngën ‘Lek bojna na’

169

Këngëtarja Tringa Kay dhe reperi Dakilla kan lansuar projektin e tyre më të ri të quajtur “Lek bojna na”.

Kënga është shkruar nga Dakilla & Tringa Kay, kurse muzika dhe orekestra nga Ardian Kastrati.

Video spoti është realiziar nga XL Films./Ballkani.info