Ballina KOMUNA Kryeziu-Ramaj: Malisheva shumë shpejt me stadium

Kryeziu-Ramaj: Malisheva shumë shpejt me stadium

93

Drejtoresha e Drejtorisë për Kulturë Rini dhe Sport, Besartë Kryeziu-Ramaj, përmes një postimi në Facebook, thotë se së shpejti Malisheva do të bëhet me stadium.


Sipas saj, ky është një synim i arritur nga Qeverisja Begaj.

“Malisheva me Stadium. Shumë shpejt… Edhe një synim i arritur, nga Qeverisja Begaj”, shkruan Kryeziu-Ramaj në llogarinë e saj.