Ballina MALISHEVË Kryeziu-Ramaj: Malisheva shumë shpejt me stadium

Kryeziu-Ramaj: Malisheva shumë shpejt me stadium

SHPËRNDAJE

Drejtoresha e Drejtorisë për Kulturë Rini dhe Sport, Besartë Kryeziu-Ramaj, përmes një postimi në Facebook, thotë se së shpejti Malisheva do të bëhet me stadium.


Sipas saj, ky është një synim i arritur nga Qeverisja Begaj.

“Malisheva me Stadium. Shumë shpejt… Edhe një synim i arritur, nga Qeverisja Begaj”, shkruan Kryeziu-Ramaj në llogarinë e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.