Ballina SPORT Lajm i keq për Shaqirin në Liverpool

Lajm i keq për Shaqirin në Liverpool

172
Xherdan Shaqiri duhet të presë ende për të luajtur si titullar me Liverpoolin në Premierligë.


Liverpool kërkon fitoren e katërt në sezonin e ri në Premierligë në udhëtim te King Power Stadion ndaj Leicester Cityt.

“Reds” kanë shfaqur formë të mirë në edicionin e ri dhe menaxheri Jurgen Klopp kërkon fitore të re para pushimit të ndeshjeve ndërkombëtare.

Por, as në takimin e radhës, përforcimi i ri, Xherdan Shaqiri nuk pritet të luajë nga formacioni bazë i Liverpoolit, shkruan “Goal”, përcjell “lajmi.net”.

Ky është formacioni bazë që pritet ta nisë ndeshjen ndaj Leicester Cityt.