Ballina M'THE T'THASH Rihanna publikon foto të Dafina Zeqirit

Rihanna publikon foto të Dafina Zeqirit

148

Përveç të krijuarit muzikë, Rihanna si shumë këngëtare të tjera i është futur edhe biznesit.


Ajo zotëron një kompani të quajtur ‘Fenty’, e cila ka në qendër veshjet dhe grimin.

E ndarë në disa sektorë, në këtë kompani stilimet e Rihannës bëhen realitet në veshje.

Pikërisht në njërën prej faqeve zyrtare në ‘Instagram’ të saj është publikuar një foto e këngëtares shqiptare Dafina Zeqiri.

Kjo e fundit ka bërë një foto me të brendshmet që ofron ‘Fenty’ dhe ajo është zgjedhur për t’u publikuar në faqe.

Image

Komentet mbi look-un e këngëtares shqiptare kanë qenë shumë të mira, madje shumë ndjekës e kanë përgëzuar për zgjedhjen