Ballina M'THE T'THASH Fatmir Limaj mbrëmë martoi vajzën, imazhe nga festa dhe çifti (Foto)

Fatmir Limaj mbrëmë martoi vajzën, imazhe nga festa dhe çifti (Foto)

2321

Mbrëmë është martuar Lala, vajza e dytë e zëvendëskryeministrit të Kosovës, Fatmir Limaj.


Lala ka kurorëzuar dashurinë me Veronin, ndërsa në këtë datë të veçantë për çiftin e ri morën pjesë mysafirë të shumtë e familjarë.

Në disa imazhe mund të shihni se si është dukur Limaj dhe djali i tij Durimi përkrah bashkëshorteve të tyre, Lindës dhe Shqipes.

Por sigurisht vëmendjen e kanë marrë protagonistëst e kësaj mbrëmjeje, Lala dhe Veroni të cilët kanë realizuar edhe një set fotografik i realizuar buzë detit nga Norik Uka.