Ballina SPORT Promo fantastike e Liverpoolit, edhe Shaqa aty, për spektakël e suksese (Video)

Promo fantastike e Liverpoolit, edhe Shaqa aty, për spektakël e suksese (Video)

SHPËRNDAJE

Skuadra e Liverpoolit e ka publikuar promon para fillimit të Premierligës. Sigurisht që pjesë e kësaj promo është edhe kosovari Xherdan Shaqiri.


Ky Liverpool po konsiderohet më i frikshmi i dekadës së fundit pasi që Klopp ka arritur që me investimet e bëra të krijojë skuadër të fortë për secilin kundërshtarë.

Poashtu, Liverpooli pritet të jetë edhe këtë sezon skuadra me futbollin ndoshta më spektakolar në botë pasi që futbolli sulmues dhe forcat sulmuese e bëjnë diferencën në çdo garë, ashtu siç e bënë vitin e kaluar në Champions League ku thyen rekord golash në këtë eveniment./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.