Ballina MAGAZINE Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj...

Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj të zemrës

56
SHPËRNDAJE

Modelja e njohur Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos janë duke shijuar pushimet. 


Nga destinacioni në destinacion dhe këtë herë fati i ka bashkuar me këngëtarin e dashur të shqiptarëve.

Mos e besoni po deshët por Angela Martini ndan të njëjtin jaht me Eros Ramazzottin.

Videon e ka ndarë në Instagramin e tij bashkëshorti i Angelës.