Ballina MAGAZINE Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj...

Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj të zemrës

SHPËRNDAJE

Modelja e njohur Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos janë duke shijuar pushimet. 


Nga destinacioni në destinacion dhe këtë herë fati i ka bashkuar me këngëtarin e dashur të shqiptarëve.

Mos e besoni po deshët por Angela Martini ndan të njëjtin jaht me Eros Ramazzottin.

Videon e ka ndarë në Instagramin e tij bashkëshorti i Angelës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.