Ballina AKTUALE Halil Kastrati iu përlot me veprimin e fundit, ja ҫfarë bën për...

Halil Kastrati iu përlot me veprimin e fundit, ja ҫfarë bën për këtë jetim

SHPËRNDAJE

Hoxha i njohur nga Prizreni, Halil Kastrati vazhdon me humanizmin e tij.


Edhe pse ai po përballet me sëmundjen e vështirë të djalit të saj, kjo nuk e ndalë që të ndihmojë familjet me nevojë, shkruan ORAinfo.

Këtë ai e bën në forma të ndryshme dhe të veçanta.

Halili është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ai ka treguar se ka ndihmuar edhe një jetim duke i siguruar një banesë./ORAinfo/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.