Ballina MAGAZINE Dua Lipa arrinë në Prishtinë

Dua Lipa arrinë në Prishtinë

63
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur me famë botërore Dua Lipa sot ka arritur në Prishtinë, shkruan FaktePlus.

Dua do të përformojë më datë 10.08.2018.

Kujtojmë se koncerti është orgnizuar nga babi Dua Lipës dhe 25% e fondeve të fituara nga shitjet e biletave do të shkojnë për t’i ndihmuar artistëve të rinj dhe kreativ në Kosovë.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi të Dua Lipës në Airoportin e Prishtinës