Ballina AKTUALE Valbona dhe Petrit Krasniqi nga Malisheva sjellin këngën e re (Video)

Valbona dhe Petrit Krasniqi nga Malisheva sjellin këngën e re (Video)

1000

Motër dhe vëlla, Valbona dhe Petrit Krasniqi kanë publikuar super projektin e radhës të përbashkët.


“Kur Na Thërret Kosova”, titullohet kënga e tyre e re, përcjellë Malisheva Magazine.

Këtij projekti, dyshja kanë vendosur t’i bashkangjisin edhe videon e realizuar nga “Cuci Production”.

Kënga tashmë është publikuar në “YouTube” dhe pritet të marrë shikueshmëri të mjaftueshme

Të gjithë ju që jeni dashamir të muzikës së këtyre dy këngëtarëve, këngën e re e gjeni më poshtë. /Malisheva Magazine/

https://www.youtube.com/watch?v=bIx_512VQ_w