Ballina AKTUALE Arrestohet personi i kërkuar në Panorc të Malishevë

Arrestohet personi i kërkuar në Panorc të Malishevë

136

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ditën e djeshme në fshatin Panorc është arrestuar një persona, transmeton Malisheva Magazine.


Sipas raportit 24 orësh të PK-së, personi i arrestuar është dërguar në vuajtje dënimi në burgun e Prizrenit.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Gjakovë, dega në Malishevë, është arrestuar një mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje dënimi në burgun e Prizrenit”, thuhet në raportim policor. /Malisheva Magazine