KOMUNA

Anëtari i Kryesisë së Nismës akuzohet për punësimin e djalit stomatolog,...

Bajram Krasniqi nga Malisheva ka përfunduar Fakultetin e Stomatologjisë në Universitetin e Prishtinës, ndërsa tash e shtatë muaj punon si stomatolog në Qendrën e...

SPORT

Tjetër fitore e madhe e Malishevës

Malisheva, ka shënuar fitoren e radhës, raporton Malisheva Magazine. Djelmoshat malishevas kanë arritur të shënojn edhe një fitore të...

Kosova pa dy lojtarë kyç në ndeshjet vendimtare

Në përbërjen më të fortë të mundshme aktuale të Kosovës, Valon Berisha e Hekuran Kryeziu vlerësohen të padiskutueshëm për qendrën e mesfushës....
- Advertisment -

LAJMET E FUNDIT

RETRO

Të fundit

Çështja shqiptare dhe perspektiva e saj

Çështja shqiptare e krijuar padrejtësisht larg në histori, është bërë brengë dhe përkushtim në shumë breza të popullit tonë, për të arritur deri në...

Anëtari i Kryesisë së Nismës akuzohet për punësimin e djalit stomatolog, ky e mohon

Bajram Krasniqi nga Malisheva ka përfunduar Fakultetin e Stomatologjisë në Universitetin e Prishtinës, ndërsa tash e shtatë muaj punon si stomatolog në Qendrën e...